90-___*___=18

27-___:___=20

84+___*___=100

49+___:___=56

70-___*___=22

68-___:___=63

87-___*___=38

49-___:___=41

25+___*___=97

36+___:___=81

85-___*___=40

99-___:___=74

+1
Ответы (1)
  1. 2 мая, 13:49
    0
    90-9*8=18

    27-21:3=20

    84+8*2=100

    49+56:7=56

    70-8*6=22

    68-25:5=63

    87-7*7=38

    49-32:4=41

    25+8*9=97

    36+90:2=81

    85-4*8=40

    99-100:4=74