170 8/51-2 4/9:3 2/3=

+2
Ответы (1)
  1. 27 июня, 06:23
    0
    170 8/51-2 4/9:3 2/3=169 25/51

    1) 22/9*3/11=2/3

    2) 169 59/51-34/51=169 25/51