6300:9*8-4200:7

3600:6+500*8-100

3600-2700:3*4+2200

9000:3+5400:6*4

400 * (36:9) + 480:6

+2
Ответы (1)
  1. 5 мая, 23:48
    0
    1) = 5600-600=5000

    2) = 600+4000-100=4500

    3) = 3600-3600+2200=2200

    4) = 3000+3600=6600

    5) = 400*4+80=1600+80=1680