200• (580:58) - (490:70•5+35) •4

+4
Ответы (2)
  1. 13 ноября, 04:13
    0
    200 * (580:58) - (490:70*5+35) * 4

    200*10 - (35+35) * 4

    2000-70*4

    2000-280

    1720
  2. 13 ноября, 05:04
    0
    200 * (580:58) - (490:70*5+35) * 4=1720

    1) 580:58=10

    2) 490:70=7

    3) 7*5=35

    4) 35+35=70

    5) 200*10=2000

    6) 70*4=280

    7) 2000-280=1720