Система уравнений 2x - y = 5 / 3 х+4 у=2

+2
Ответы (1)
  1. 31 июля, 05:35
    0
    1. 2x-y=5

    Y=2x-5

    2. 3x-4 (2x-5) = 2

    3x-8x+20=2

    5x=18

    X=3,6

    3. Y=2*3,6-5

    Y=2,2