Вычисли. (47868+112812) : 52 + (27333+18615) : 84

+2
Ответы (1)
  1. 23 мая, 21:20
    +1
    47868+112812=160680

    27333+18616=45949

    160680:52=3090

    45949:84=547,011905

    3090+547,011905=3637,011905