1+1

2+8

3+6

1+7

5+2

3-2

65-55

1-1

5+7

+4
Ответы (2)
  1. 17 января, 00:09
    0
    1+1=2

    2+8=10

    3+6=9

    1+7=8

    5+2=7

    3-2=1

    65-55=10

    1-1=0

    5+7=12
  2. 17 января, 00:21
    0
    1+1 = 2

    2+8=10

    3+6=9

    1+7=8

    5+2=7

    3-2=1

    65-55=10

    1-1=0

    5+7=12