60+90:10*3; 60+90: (10*3) ; 120-80:4*5

+3
Ответы (2)
  1. 16 мая, 14:27
    0
    1) 90:10=9

    2) 9*3=27

    3) 60+27=87

    1) 10*3=30

    2) 90:30=3

    3) 60+3=63

    1) 80:4=20

    2) 20*5=100

    3) 120-100=20
  2. 16 мая, 15:35
    0
    60+9*3=60+27=87

    60+90:30=60+3=63

    120-20*5=120-100=20