2,4 * ?=2,5

14,67 * ?=14,68

44,98 * ?=44,98

+2
Ответы (1)
  1. 22 мая, 13:53
    0
    2,4*1,0416666=2,5

    14,67*1,0006816=14,68

    44,98*1=44,98