90 - (900*4) : (12*5) + 8 * (680:17-34)

+2
Ответы (1)
  1. 2 июля, 14:40
    0
    1) 900*4=3600

    2) 12*5=60

    3) 680:17=40

    4) 40-34=6

    5) 3600:60=60

    6) 8*6=48

    7) 90-60=30

    8) 30+48=78