322,84 : 1,4 + 7,03 - 24,5 * 1,02

+2
Ответы (1)
  1. 28 мая, 17:00
    0
    322,84/1,4 = 230,6

    24,5*1,02 = 54,99

    230,6+7,03 = 237,63

    237,63-54,99 = 182,64