D+60,19 - (68,7-9,1), eсли d=21,021

+3
Ответы (1)
  1. 12 июля, 17:37
    0
    D + 60,19 - (68,7 - 9,1) = d + 60,19 - 59,6 = d + 0,59

    21,021 + 0,59 = 21,611