Тык тортбурыштын узындыгы 9 см, ены одан 3 см кыска. Тык тортбурыштын ауданы мен периметырын тап

+5
Ответы (1)
  1. 13 мая, 10:59
    0
    Бер: а=9 см

    b=? а>3 см

    т/к: S? P?

    Ш: 9-3=6

    S=9*6=54

    P=2 * (9+6) = 30