Тик тортбурыштын узындыгы 9 см, ени 3 см кыска. тик тортбурыштын ауданы мен периметрин тап

+3
Ответы (1)
  1. 21 декабря, 09:14
    0
    9-3=6

    периметри = 6+9+6+9=30