Тик тортбурыштын ауданы 42 см квадрат, узындыгы 7 см. Тик тортбурыштын периметрин тап.

+1
Ответы (1)
  1. 27 декабря, 06:56
    0
    42 - (7+7) = 28:2=14+7=21x2=42