63: (3•3) + (8•7-2) : 6 помогите

+3
Ответы (1)
  1. 5 марта, 12:52
    0
    1) 3*3=9

    2) 8*7=56

    3) 56-2=54

    4) 54:6=9

    5) 63:9=7

    6) 7+9=16