549*38-8904: (33*507-16647) =

+4
Ответы (1)
  1. 24 апреля, 02:22
    0
    Привет,

    1) 549*38=20862

    2) 33*507=16731

    3) 16731-16647=84

    4) 8904:84=106

    5) 20862-106=20756