2475*72 + (1234794-348) = ?

+1
Ответы (2)
  1. 29 ноября, 22:36
    0
    178200+1234446=1412646
  2. 30 ноября, 01:34
    0
    1) 1234794-348=1234446

    2) 2475*72=178200

    3) 178000+1234446=1412646