Решите 11/50*3,3 2) 4 1/2 * 5,4 : 3) 6,5*1/2

+1
Ответы (1)
  1. 30 июня, 08:08
    0
    1) 11/50=0,22

    0,22*3,3=0,726

    2) 4 1/2=4,5

    4,5*5,4=24,3

    3) 1/2=0,5

    6,5*0,5=3,25