5/18+1/12=?

9/16+11/24=

4/15+3/20=

43/126+41/135=

22/21+21/22=

+3
Ответы (1)
  1. 17 июня, 15:25
    0
    5/18+1/12=10+3/36=13/36

    9/16+11/24=81+66/144=147/144=1 1/48

    4/15+3/20=16+9/60=15/60=1/6