Система уравнений 5 х-у=16 10 х-3 у=27

+3
Ответы (1)
  1. 17 февраля, 03:58
    0
    5x-y=16

    10x-3 у=27 10 х-3 у=27

    10 х-3 (16-5 х) = 27

    25 х=75

    х=3

    у = - 16+5 х

    у = - 16+5*3

    у = - 1

    ответ: (у=-1/х=3)