Вычислите 48 * (7/16-5/12)

+1
Ответы (1)
  1. 18 июня, 13:16
    0
    48 * (7/16 - 5/12)

    7/16 - 5/12 = 21/48 - 20/48 = 1/48

    48 * 1/48 = 1