3800*40 4200*60 1090*700 2900*300 600*580 700*402 3070*80 40300*20

+5
Ответы (1)
  1. 8 сентября, 02:23
    0
    3800 * 40 = 152000

    4200 * 60=252000

    1090 * 700=763000

    2900*300=870000

    600*580=780000

    700*402=281400

    3070*80=245600

    40300*20=806000