1,2 * (3,05-2,98) : 0,21

+5
Ответы (2)
  1. 14 июня, 06:01
    0
    1,2• (3,05-2,98) : 0,21=1,2•0,07:0,21=0,4
  2. 14 июня, 07:18
    0
    1) 3,05-2,98=0,07.

    2) 1,2*0,07=0,084

    3) 0,084:0,21=0,4

    Ответ: 0,4