3/5 * (2 ц2/3:3 ц1/5) помогите

+3
Ответы (1)
  1. 21 апреля, 17:50
    0
    3/5 * (2 ц2/3:3 ц1/5) = 1/2

    1) 2 ц2/3:3 ц1/5=8/3:16/5=8/3*5/16=5/6

    2) 3/5*5/6=1/2