Разложите на множители : (2 х+3 у) ^3 + (3 х-2 у) ^3

+3
Ответы (1)
  1. 18 января, 20:09
    0
    A³ + b³ = (a + b) (a² - ab + b²)

    (2x + 3y + 3x - 2y) ((2x + 3y) ² - (2x + 3y) (3x - 2y) + (3x - 2y) ²) =

    = (5x + y) (4x² + 9y² + 12xy - 6x² - 9xy + 4xy + 6y² + 9x² + 4y² - 12xy) =

    = (5x + y) (7x² + 19y² - 5xy)