6,067+3,933-6,3:0,3*0,304+0,394

+4
Ответы (1)
  1. 4 апреля, 19:02
    0
    6,3/0,3=21

    21*0,304=6,384

    6,067+3,933=10

    10-6,384=3,616

    3,616+0,394=4,01

    ответ 4,01