Цина товару становила 650 грн. Якою буде цина товару писля двох послидовних знижень 1 на 5% а 2 на 10%?

+4
Ответы (1)
  1. 11 августа, 07:59
    0
    1) (650/100) * 5=32,5 грн.

    2) 650-32,5=617,5 грн. после 1

    3) (617,5/100) * 10=61,75 грн.

    4) 617,5-61,75=555,25 грн. после 2

    Ответ: 1=617,5 грн.,2=555,25 грн.