Вычислите 3 1/8 (-у+8) - 4 5/8 (у-16)

+2
Ответы (1)
  1. 24 июня, 23:17
    0
    25/8 (-у+8) - 37/8 (у-16) = - 25/8 у+25/8*8-37/8 у+37/8*16=-25/8 у+25-37/8 у+74=-62/8 у+99=-7 6/8 у+74=-7 3/4 у+99