Вычислите:

4) 5 - 2 3/8

6) 12 19/44 - 6 37/44

+2
Ответы (1)
  1. 25 июня, 12:30
    0
    5-2 3/8=2 5/8

    12 19/44-6 37 44=11 63/44-6 37/44=5 26/44=5 13/22