17*4 = (10+7) * 5=10*4+7=77

+5
Ответы (1)
  1. 14 июля, 18:17
    0
    17*4 = (10+7) * 5=10*4+7=77

    17*4 = (10+7) * 4 = 10*4+7*4=40+28=68