14688 : 68 = ? 84420 : 140 = ? 7776 : 243 = ?

+5
Ответы (2)
  1. 11 апреля, 09:01
    0
    1) 14688/68=216

    2) 84420/140=603

    3) 7776/243=32
  2. 11 апреля, 09:35
    0
    14688 : 68 = 216

    84420 : 140=603

    7776:243=32