408,61 - (253,8-24 х) = 346,81

+4
Ответы (1)
  1. 17 апреля, 02:23
    0
    408.61-253.8+24 х=346.81

    154.81+24 х=346.81

    24 х=346.81-154.81

    24 х=192

    Х=192:24

    Х = 8