Придумайте и запишете задачу)

t=3 ч

V1-? Км/ч V2=75 км/ч

Всего 330 км

+2
Ответы (1)
  1. 22 декабря, 04:24
    0
    1) 75*3=225 (км)

    2) 330-225=105 (км)

    3) 105:3=35 (км/ч)