520 * (75+33480:62) : 205-535095: (549900:780)

+2
Ответы (1)
  1. 21 марта, 04:43
    0
    33480:62 = 540

    540+75 = 615

    549900:780 = 705

    520*540 = 280800

    280800:205 = 1369

    535095:705 = 759

    280800 - 759 = 280041

    Всё)))