116 м квадрат - 34 дм квадрат = 32 см квадрат - 61 мм квадрат = 41 дм квадрат - 41 см квадрат =

+4
Ответы (1)
  1. 18 февраля, 15:15
    0
    116 м² - 34 дм² = 11600 дм² - 34 дм² = 11566 дм²

    32 см³ - 61 мм² = 3200 мм² - 61 мм² = 3139 мм²

    41 дм² - 41 см² = 4100 см² - 41 см² = 4059 см²