1 ц кагаз калдыктарынан 2000 даптер шыгады. 1 даптер жасау ушин канша кагаз кажет. 300 кг кагаздан осындай неше даптер дайындалады. Ал 350 кг кагаздан ше

+5
Ответы (1)
  1. 31 декабря, 14:21
    0
    1 ц=100 кг

    2000/100=20

    300 кг=3 ц

    2000*3 = 6000

    350*20=7000