X-8 8/19=3 18/19

9 32/35 - (517/35+y) = 1 19/35

(8 5/17-x) - 25/227=1 25/27

+3
Ответы (1)
  1. 17 октября, 08:35
    0
    1) x=118/19

    2) y=-248/35

    3) x=137210/104193