2,52*10,9-1,8:0,1+6,008:4+31,06

+4
Ответы (1)
  1. 31 января, 07:01
    0
    2,52*10,9-1,8:0,1+6,008:4+31,06=42,03

    1) 2,52*10,9=27,468

    2) 1,8:0,1=18

    3) 6,008:4=1,502

    4) 27,468-18=9,468

    5) 9,468+1,502=10,97

    6) 10,97+31,06=42,03