2845*86 - 449*318+688926:987=

+3
Ответы (1)
  1. 17 сентября, 05:33
    0
    2845*86-449*318+6889266987=102586

    1) 2845*86=244670

    2) 449*318=142782

    3) 688926:987=698

    4) 244670-142782=101888

    5) 101888+698=102586