63 : (-21)

-24 : (-6)

-0,325 : 1,3

-7 6/7 : (-9 3/7)

+2
Ответы (1)
  1. 27 февраля, 22:02
    0
    63: (-21) = - 3

    -24: (-6) = 4

    -0,325:1,3=-0,25

    -7 6/7: (-9 3/7) = - 55/66=-5/6