1) - 6,2*3,4

2) - 6 3/4 * (-1 11/45)

3) - 19,68: (-0,8)

4) 16,32 : (-16)

+3
Ответы (1)
  1. 22 августа, 04:32
    0
    1) - 21,08

    2) - 27/4 * (-56/45) = - 3/1 * (-14/5) = 42/5=8 2/5

    3) 24,6

    4) - 1,02