8a+5b-13a-b спростити вираз?

+3
Ответы (2)
  1. 14 января, 02:55
    0
    8a+5b-13a-b = (8a-13a) (5b-b) = - 5a-4b
  2. 14 января, 04:19
    0
    8a+5b-13a-b = - 5 а+4b