Система уравнений х+у=5 х2+у2=17

+2
Ответы (1)
  1. 16 сентября, 06:02
    0
    Система

    х=5-у

    х²+у²=17

    (5-у) ²+у²=17

    25-10 у+у²+у²-17=0

    2 у²-10 у+8=0

    у²-5 у+4=0

    D=25-16=9

    у1 = (5+3) / 2=4 х1=5-4=1

    у2 = (5-3) / 2=1 х1=5-1=4

    ответ (1; 4) и (4; 1)