345:3,456:7,234:5,124*56

+1
Ответы (2)
  1. 27 апреля, 23:52
    0
    345 : 3 = 115

    456 : 7 = 65 (1)

    234 : 5 = 46 (8)

    124 * 56 = 6944
  2. 28 апреля, 03:03
    0
    1) 115

    2) 65

    3) 46,8

    4) 6944