Перемитр квадрата 32 см обчисли площу цього квадрата

+5
Ответы (2)
  1. 4 октября, 23:18
    0
    P=32 см 32:4=8

    В квадрате есть 4 сторон.

    P = (8+8) * 2 S=8*8=64 2

    Вот ответ: 64 см2
  2. 5 октября, 01:01
    0
    Ты 32:4 - 8

    8•8 = 64 площадь