Периметр квадрата 36 см. Обчисли площу цього квадрата.

+4
Ответы (2)
  1. 31 марта, 20:38
    0
    36:4=9 (см) - а квадрата

    9*9=81 (см2) - S квадрата.

    Ответ: S квадрата = 81 см2.
  2. 31 марта, 22:01
    0
    P=36

    значит 1 сторона = 36 / 4=9

    S=9*9=81