У Марийки и Титянки разом 56 карток. Коли марийка загубыла 6 карток А Тетянка видала ей 8 свойх у ных стало карток поривну. С кильки карток було у кожной дивчинки

+3
Ответы (1)
  1. 3 июля, 20:54
    0
    6+8=14

    56-14=42

    42:2=21 (Марийка)

    21+14=35 (Титянька)