2*46-5*17+465/155*131-396

+2
Ответы (1)
  1. 3 декабря, 23:48
    0
    1) 2*46=92

    2) 5*17=85

    3) 465:155=3

    4) 3*131=393

    5) 92-85=7

    6) 7+393=400

    7) 400-396=4