2 2/11*1 3/8:3/4

11/23*3 2/7:5 1/2

+5
Ответы (1)
  1. 19 сентября, 02:49
    0
    2 2/11*1 3/8:3/4

    24/11*11/8=3

    3:3/4=3*4/3=4

    11/23*3 2/7:5 1/2

    11/23*23/7=11/7

    11/7*2/11=2/7